Finanční partneri

Pre našich investorov je výhodou , že máme kompletnú ponuku všetkých bankových domov slovenského trhu, získané postavenie na trhu, možnosť poskytovania benefitov a zliav. Pre klientov hľadáme vždy najlepší spôsob financovania. Obchodným partnerom z radov realitných kancelárií, developerských a iných spoločností ponúkame nadštandardné podmienky obchodovania.

 

Naši partneri

VARIOTOP, a.s.
Od roku 2002 vám umožňujeme šetřit na energiích a žít v příjemném pohodlném prostředí. Vyznáme se nejen v topení a chlazení, ale rozumíme i elektroinstalaci a rozvodům plynu a vody.
www.topeniachlazeni.cz

 

ES systems produkt, s.r.o.
je český výrobca sálavých infra panelov, ktorý sa zaoberá vykurovaním už od roku 1988. V súčasnej dobe je firma s najväčšou obchodnou sieťou preškolených partnerov pre infračervené vykurovanie tej najvyššej kvality.
www.es-systems.eu

 

Pro Designe, s.r.o.
Ponúkame kvalitné výrobky a služby v oblasti kúrenia. Prinášame na trh infrakúrenie spoločnosti Heat4All Vertriebs GmbH, vyrábané v Nemecku. Zaoberáme sa elektrickým kúrením, poradenstvom, predajom, montážou a revíziou. Všetky nami ponúkané infrapanely sú vyrábané v Nemecku z najkvalitnejších a materiálov, za použitia najnovších znalostí a technológií so zohľadnením potrieb a požiadaviek našich zákazníkov.
www.heat4all.sk

 

KILMATEL Šaľa, s.r.o. 
Návrh, dodávka a montáž elektrického vykurovania, rekuperačnej a klimatizačnej techniky. Distribúcia produktov výrobcu ELNUR s.a. pod značkou Gabarrón.
www.gabarron.sk

 

Lamikra s.r.o. - hlavnou oblasťou pôsobenia je projekčná činnosť so zameraním na rodinné domy a stavby určené na bývanie. Okrem iného však projektujeme aj budovy občianskej vybavenosti – administratívne a obchodné priestory, halové a skladové objekty, polyfunkciu. Ku každému projektu si vytvárame individuálny prístup, či už ide o novostavbu alebo rekonštrukciu.
Zabezpečujeme taktiež všetky potrebné profesie – statiku, rozpočet stavby, elektroinštaláciu, zdravotechniku, plyn, vykurovanie, tepelno-technický posudok, požiarnu ochranu, vzduchotechniku, dopravné riešenie, technológiu stavieb, zameranie skutkového stavu objektov.
Viac na www.lamikra.sk.