Finanční partneri

Pre našich investorov je výhodou , že máme kompletnú ponuku všetkých bankových domov slovenského trhu, získané postavenie na trhu, možnosť poskytovania benefitov a zliav. Pre klientov hľadáme vždy najlepší spôsob financovania. Obchodným partnerom z radov realitných kancelárií, developerských a iných spoločností ponúkame nadštandardné podmienky obchodovania.

 

Naši partneri

ES systems produkt, s.r.o.
je český výrobca sálavých infra panelov, ktorý sa zaoberá vykurovaním už od roku 1988. V súčasnej dobe je firma s najväčšou obchodnou sieťou preškolených partnerov pre infračervené vykurovanie tej najvyššej kvality.
www.es-systems.eu

 

Pro Designe, s.r.o.
Ponúkame kvalitné výrobky a služby v oblasti kúrenia. Prinášame na trh infrakúrenie spoločnosti Heat4All Vertriebs GmbH, vyrábané v Nemecku. Zaoberáme sa elektrickým kúrením, poradenstvom, predajom, montážou a revíziou. Všetky nami ponúkané infrapanely sú vyrábané v Nemecku z najkvalitnejších a materiálov, za použitia najnovších znalostí a technológií so zohľadnením potrieb a požiadaviek našich zákazníkov.
www.heat4all.sk

 

KILMATEL Šaľa, s.r.o. 
Návrh, dodávka a montáž elektrického vykurovania, rekuperačnej a klimatizačnej techniky. Distribúcia produktov výrobcu ELNUR s.a. pod značkou Gabarrón.
www.gabarron.sk

 

Bartanus Reality s.r.o.  ako realitná kancelária zabezpečuje kompletný realitný servis s individuálny prístupom ku klientom.

 

JR reality sa okrem realitnej činnosti t.j. predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností zaoberá aj stavebnou a developerskou činnosťou, prípravou pozemkov IBV a priemyselnou výstavbou.

 

Moje bývanie s.r.o.  je realitná kancelária, ktorá vám poskytne spoľahlivé služby pri predaji, kúpe či prenájme nehnuteľností. Kancelária chráni vlastnícke práva svojich klientov, ku každému obchodu pristupuje osobitne podľa požiadaviek a záujmov klienta.

 

Lamikra s.r.o. - hlavnou oblasťou pôsobenia je projekčná činnosť so zameraním na rodinné domy a stavby určené na bývanie. Okrem iného však projektujeme aj budovy občianskej vybavenosti – administratívne a obchodné priestory, halové a skladové objekty, polyfunkciu. Ku každému projektu si vytvárame individuálny prístup, či už ide o novostavbu alebo rekonštrukciu.
Zabezpečujeme taktiež všetky potrebné profesie – statiku, rozpočet stavby, elektroinštaláciu, zdravotechniku, plyn, vykurovanie, tepelno-technický posudok, požiarnu ochranu, vzduchotechniku, dopravné riešenie, technológiu stavieb, zameranie skutkového stavu objektov.
Viac na www.lamikra.sk.